Tiskové zprávy a úřední oznámení - 2011

PEGAS NONWOVENS získal prestižní ocenění od společnosti Procter & Gamble

LUCEMBURK/ZNOJMO, 2. listopadu 2011 – Společnost PEGAS NONWOVENS(dále jen "PEGAS" nebo "Společnost") získala prestižní ocenění "Obchodnípartner roku" od společnosti Procter & Gamble Co. (NYSE: PG), největšíhovýrobce a prodejce spotřebního zboží na světě.

Toto ocenění, které získalo 12 nejlepších dodavatelů z celkového počtu 75 000 z celéhosvěta, navazuje na cenu „Dodavatel roku“, jenž Společnost obdržela v minulém roce.Zároveň bylo Společnosti uděleno již čtvrtý rok v řadě ocenění "Excellence Award" prododavatele dlouhodobě poskytující služby na nejvyšší úrovni.

„Se společností Procter & Gamble máme dlouhodobě vynikající obchodní vztahy. Ocenění,která od této respektované mezinárodní společnosti v posledních letech dostáváme námdělají velkou radost a jsme na ně náležitě hrdi. Mimořádný úspěch tohoto roku, kdy senám podařilo obhájit ocenění "Obchodní partner roku", přijímáme s ještě větší pokorounež minulý rok a vnímáme jej zejména jako závazek do dalšího úsilí o zlepšování kvalitynašich služeb. Věříme, že i v budoucnu budeme nadstandardně plnit vysoká očekávánínašich zákazníků,“ řekl František Řezáč, generální ředitel společnosti PEGASNONWOVENS s.r.o. a člen představenstva PEGAS NONWOVENS SA.

Dokumenty v plném znění ke stažení

Dokument Typ Velikost
2011-11-02-PG-Award-Business Partner-CZ pdf 88 kB
Datum zvěřejnění: 02. listopad 2011

Media Mailing List

* Povinné položky, které musíte vyplnit pro odeslání formuláře.
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl B, vložka 23154
tel.: +420 515 262 411
fax: +420 515 262 511
e-mail: info@pfnonwovens.cz
Společnost je zapsána v obchodním rejstříku
vedeném Krajským soudem v Brně, oddíl C, vložka 51762
Zavřít okno